US flag
  • US flag +1 646 844-80-75
  • Український прапор +380 44 333-9-321

Livepage у рейтингу Top 100 Digital Strategy Agencies

Марія Ткаченко
Марія Ткаченко 
14 Грудня 2022 | 1 хв. читання

Ми увійшли до рейтингу “Top 100 Digital Strategy Agencies in Ukraine”, а також отримали нагороду “Most Reviewed Digital Strategy Company in Ukraine” 🏆

Рейтинг та нагороду опублікувала міжнародна рейтингова платформа The Manifest. Крім рейтингів компаній по всьому світові, вебсайт The Manifest містить бізнес-новини та практичні поради щодо ведення бізнесу.

Компанія Livepage була заснована у 2011 році, щоб допомагати бізнесам отримувати більше продажів за допомогою SEO & Link building, Контент-маркетингу, PPC та Email-маркетингу. За більш ніж 11 років ми отримали глибоке розуміння різних видів бізнесу та можемо ефективно використовувати інструменти digital-маркетингу та поєднувати їх для отримання кращих результатів для клієнтів.

Завдяки схвальним відгукам від наших клієнтів, The Manifest відзначив нас як одну з найкращих digital-агенцій та нагородив бейджем. Загалом цим бейджем нагородили 15 компаній, які отримали найбільшу кількість нових відгуків за останні 12 місяців. За 2022 рік ми отримали 11 нових відгуків, серед яких були відгуки від NAVI, Room 8 Group, The Hoxton Mix, UCtel, Pelican Containers, та інші.

Звертайтесь за послугами з digital-маркетингу в Livepage 🫶

Залишити коментар

Ваша ел. пошта не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ваш коментар*
Ваше ім'я та прізвище*
Ел. пошта*
Адреса сайту

Отримуйте більше користі!
Анонси кращих статей про інтернет-маркетингу та просуванні сайтів, новини області, знижки на заходи та інші бонуси - тільки для передплатників!