US flag
  • US flag +1 646 844-80-75
  • Український прапор +380 44 333-9-321

Контекстна реклама Управління контекстною рекламою від А до ЯНалаштування рекламних кабінетів. Управління рекламними кампаніями.
Аудит. Аналітика. Консультації.
Головна | Контекстна реклама
Разом з вами до ваших цілей
Георгій Кривогузенко

В роботі з кожним клієнтом ми спочатку визначаємо цілі, задачі та місію його бізнесу, на які пізніше орієнтується команда проєкту. Ми конвертуємо все це в економічно вигідну та унікальну маркетингову стратегію на основі платних каналів просування.

Володимир Ковальчук Head of PPC
Послуги контекстної реклами
Ми допомагаємо з налаштуванням контекстної реклами
Не всі клієнти можуть публічно показувати результати нашої співпраці, але деякі з них готові поділитися нашими спільними успіхами.
В’ячеслав Лисак
Head of E-commerce Marie Claire Home Ukraine
« Команда Livepage постійно підтримує комунікацію зі мною, і за рахунок цього задачі вирішуються швидко та найкращим чином. Оперативна реакція на побажання і проактивність Livepage дають позитивний результат. Спасибі за допомогу!
Артур Міхно
CEO Work.ua
« Команда Livepage завжди успішно тестувала і впроваджувала всі новинки в акаунт, завдяки чому в нас була перевага серед інших гравців.
Знайомство та замовлення послуг
Якщо ввпевнені, що хочете довірити нам управління контекстною рекламою, і бачите в нас частину своєї команди, напишіть нам на пошту або заповніть цю форму заявки.

Далі буде телефонний дзвінок і знайомство з вашим продуктом, цілями і задачами. Ми запропонуємо стратегію та відповімо на всі питання щодо співпраці.


Замовити контекстну рекламу
Ваше ім'я та прізвище*
Адреса сайту
Ел. пошта*
Телефон*
Ваш коментар